Hakkimizda

toplanti_3

Sipahi İnşaat, inşaatın temelinden anahtar teslimine kadar her aşamada lider markalarla işbirliği yapmakta, en ileri teknolojileri kullanmakta ve istikrarlı başarısını borçlu olduğu üstün kalite anlayışından hiç bir şekilde ödün vermemektedir.

Sipahi İnşaat’ın kalite politikası, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojinin takip edilmesi, zamanında kullanılması, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışılması ve müşteri memnuniyeti kazanılarak en iyi hizmetin sunulmasıdır.Teknolojiyi takip etmeden ve kendini yenilemeden olduğun yerde durmanın en hızlı geri kalma yolu olduğu bilinci ile çok çalışmak, başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amaçtır.Şirket bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için, özveriyle çalışan ekibi ve çözüm ortakları kalitesinin mimarlarıdır.

Devamı sizin için öneriler

Anlayisimiz

Tasarım
İmzasını taşıyan her proje, her zaman güvenle ve keyifle yaşanılacak mekanlar anlamına gelmektedir.
Güven
 Kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle inşaat sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmekte.
Kalite
Kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle.

Kadromuz